Warszawa, dn. 2013-11-19
Polski Związek Tenisowy

LISTA KLASYFIKACYJNA PZT NR 11/2013 Skrzaty (do 12 lat)
Obowiązuje w okresie:2013-11-01 do 2014-03-14

 

  Lista dotyczy turniejów rozegranych w okresie 2012-11-01 do 2013-10-31
1. Turniej WZT - (R-5), 10.11.2012, HTW, Advantage Bielsko-Biała
2. Turniej WZT - (R-4), 17.11.2012, HMW - woj. śląskie, ChTT Chorzów
3. Turniej WZT - (R-4), 17.11.2012, HMW - woj. wielkopolskie, Angie Puszczykowo
4. Turniej WZT - (R-5), 17.11.2012, HTW, Warszawa
5. Turniej WZT - (R-4), 17.11.2012, HMW - woj. lubelskie, GKS Górnik Łęczna
6. Turniej WZT - (R-4), 17.11.2012, HMW - woj. dolnośląskie, Family Tennis Camp Ścięgny
7. Turniej WZT - (R-4), 24.11.2012, HMW - woj. pomorskie, GTT Lechia Gdańsk
8. Turniej WZT - (R-5), 24.11.2012, HTW, UKT Radość 90 Warszawa
9. Turniej WZT - (R-4), 24.11.2012, HMW - woj. podkarpackie, MKT Stalowa Wola
10. Turniej WZT - (R-5), 24.11.2012, HTW, KS Mostostal Zabrze
11. Turniej WZT - (R-4), 24.11.2012, HMW - woj. łódzkie, PKT Pabianice
12. Turniej PZT - (R-4), 30.11.2012, HOTK - Seria 2, KS Mostostal Zabrze
13. Turniej WZT - (R-4), 01.12.2012, HMW - woj. zachodniopomorskie, Szczecin
14. Turniej WZT - (R-5), 01.12.2012, HTW, KS Orzeł Warszawa
15. Turniej WZT - (R-4), 01.12.2012, HMW - woj. podlaskie, UKS Return Łęczna
16. Turniej WZT - (R-4), 08.12.2012, HMW - woj. małopolskie, Kraków
17. Turniej WZT - (R-4), 08.12.2012, HMW - woj. mazowieckie, WTS Deski Warszawa
18. Turniej WZT - (R-5), 08.12.2012, HTW, PKT Pabianice
19. Turniej WZT - (R-4), 08.12.2012, HMW (w grupach) - woj.kujawsko-pomorskie, KU AZS UKW Bydgoszcz
20. Turniej WZT - (R-5), 15.12.2012, HTW, AZS Poznań
21. Turniej WZT - (R-5), 15.12.2012, HTW, ST Net Warszawa
22. Turniej WZT - (R-5), 15.12.2012, HTW, Bielsko - Biała
23. Turniej WZT - (R-4), 15.12.2012, HMW - woj. warmińsko - mazurskie, Ostróda
24. Turniej PZT - (R-3), 19.12.2012, HOTK - Seria 1, KS Match Point Wrocław
25. Turniej WZT - (R-3), 28.12.2012, HOTK - Seria 1, KTA Wrocław
26. Turniej WZT - (R-2), 28.12.2012, HOTK - Super Seria, Angie Puszczykowo
27. Turniej WZT - (R-5), 29.12.2012, HTW, GKS Górnik Łęczna
28. Turniej WZT - (R-5), 30.12.2012, HTW, Gdańsk
29. Turniej WZT - (R-5), 05.01.2013, HTW, Ostróda
30. Turniej WZT - (R-5), 06.01.2013, HTW, Szczecin
31. Turniej WZT - (R-5), 12.01.2013, HTW (w grupach), GKS Górnik Łęczna
32. Turniej WZT - (R-5), 12.01.2013, HTW, UKS Sportteam, Warszawa
33. Turniej PZT - (R-1), 14.01.2013, Halowe Mistrzostwa Polski, AT Angie Puszczykowo
34. Turniej WZT - (R-5), 19.01.2013, HTW, Bydgoszcz
35. Turniej WZT - (R-4), 26.01.2013, HOTK - Seria 2 MINE MASTER CUP, ZTT Złotoryja
36. Turniej WZT - (R-5), 26.01.2013, HTW, UKT Champions Piotrków Trybunalski
37. Turniej PZT - (R-2), 02.02.2013, HOTK - Super Seria, ChTT Chorzów
38. Turniej WZT - (R-5), 02.02.2013, HTW, AT Angie Puszczykowo
39. Turniej PZT - (R-4), 02.02.2013, HOTK - Seria 2, Wrocław
40. Turniej WZT - (R-5), 02.02.2013, HTW, Ostróda
41. Turniej WZT - (R-5), 09.02.2013, HTW, GAT Gdańsk
42. Turniej PZT - (R-4), 09.02.2013, HOTK - Seria 2, AZS Poznań
43. Turniej PZT - (R-4), 09.02.2013, HOTK - Seria 2, GKS Górnik Łęczna
44. Turniej WZT - (R-5), 16.02.2013, HTW, KT Legia Warszawa
45. Turniej PZT - (R-4), 23.02.2013, HOTK - Seria 2, BKT Advantage Bielsko-Biała
46. Turniej WZT - (R-5), 23.02.2013, HTW, PKT Pabianice
47. Turniej WZT - (R-5), 23.02.2013, HTW, UKS ST Net Warszawa
48. Turniej WZT - (R-5), 02.03.2013, HTW (w grupach), ChTT Chorzów
49. Turniej WZT - (R-5), 02.03.2013, HTW, UKT Champion Piotrków Tryb.
50. Turniej PZT - (R-3), 02.03.2013, HOTK - Seria 1, Angie Puszczykowo
51. Turniej WZT - (R-5), 02.03.2013, HTW, Ostróda
52. Turniej WZT - (R-5), 09.03.2013, HTW, ZTT Złotoryja
53. Turniej WZT - (R-5), 09.03.2013, HTW, KS Tęcza - Społem Kielce
54. Turniej WZT - (R-5), 16.03.2013, HTW, PKT Pabianice
55. Turniej WZT - (R-5), 16.03.2013, HTW, KU AZS UKW Bydgoszcz
56. Turniej WZT - (R-5), 16.03.2013, HTW, STT Szczecinek
57. Turniej WZT - (R-5), 23.03.2013, HTW, PKT Pabianice
58. Turniej WZT - (R-5), 23.03.2013, HTW, KS Orzeł Warszawa
59. Turniej WZT - (R-5), 23.03.2013, HTW, GAT Gdańsk
60. Turniej WZT - (R-4), 28.03.2013, HMW - woj. świętokrzyskie - KS Tęcza - Społem Kielce
61. Turniej WZT - (R-5), 06.04.2013, HTW (w grupach), BKT Advantage Bielsko-Biała
62. Turniej WZT - (R-5), 13.04.2013, HTW, KU AZS UKW Bydgoszcz
63. Turniej WZT - (R-5), 20.04.2013, HTW, KS Mostostal Zabrze
64. Turniej PZT - (R-2), 29.04.2013, OTK - Super Seria Mem. Marty Hudy, CzKT Victoria Częstochowa
65. Turniej PZT - (R-3), 03.05.2013, OTK - Seria 1, CTS Cup, POZ BRUK Sobota
66. Turniej WZT - (R-4), 04.05.2013, MW - woj. lubelskie, GKS Górnik Łęczna
67. Turniej WZT - (R-4), 04.05.2013, MW - woj. dolnośląskie, MKS Szczawno Zdrój
68. Turniej PZT - (R-4), 04.05.2013, OTK - Seria 2 Fakro Cup, STT Fakro Nowy Sącz
69. Turniej PZT - (R-4), 11.05.2013, OTK Seria 2 o Puchar Prezesa UKS LOB-DAT Wrocław
70. Turniej WZT - (R-5), 11.05.2013, TW(w grupach), ZTT KT Return Zamość
71. Turniej WZT - (R-4), 11.05.2013, MW - woj. warmińsko-mazurskie, Olsztyn
72. Turniej WZT - (R-5), 11.05.2013, TW (w grupach), PKT Pobiedziska
73. Turniej WZT - (R-5), 11.05.2013, TW (w grupach), TUKS Zduńska Wola
74. Turniej PZT - (R-3), 11.05.2013, OTK - Seria 1 - Hotel Pro Vita Cup, KS Tenis Park Kołobrzeg
75. Turniej WZT - (R-5), 11.05.2013, TW, KT Legia Warszawa
76. Turniej PZT - (R-2), 18.05.2013, OTK - Super Seria, AT Promasters Szczecin
77. Turniej WZT - (R-4), 18.05.2013, MW - woj. kujawsko - pomorskie, Toruń
78. Turniej WZT - (R-4), 18.05.2013, MW - woj. mazowieckie, UKS Sportteam Warszawa
79. Turniej WZT - (R-5), 18.05.2013, TW, KS Nadwiślan Kraków
80. Turniej WZT - (R-5), 18.05.2013, TW, GTT Lechia Gdańsk
81. Turniej PZT - (R-3), 18.05.2013, OTK - Seria 1 Puchar Śląska, KS Górnik Bytom
82. Turniej WZT - (R-5), 25.05.2013, TW, KKKS Kraków
83. Turniej PZT (R-2), 25.05.2013, OTK - Super Seria, Memoriał T. Rozwensa, PKT Pabianice
84. Turniej WZT - (R-5), 25.05.2013, TW, STT Szczecinek
85. Turniej WZT - (R-5), 30.05.2013, TW, GKS Górnik Łęczna
86. Turniej WZT - (R-4), 01.06.2013, MW - woj. pomorskie, GAT Gdańsk
87. Turniej PZT - (R-2), 01.06.2013, OTK - Super Seria o Puchar Gór Świętokrzyskich, KS Tęcza Społem Kielce
88. Turniej WZT - (R-5), 01.06.2013, TW, Bydgosz
89. Turniej WZT - (R-5), 01.06.2013, TW (w grupach), KS Tenis Park Kołobrzeg
90. Turniej PZT - (R-4), 01.06.2013, OTK - Seria 2 - MKT Łódź
91. Turniej WZT (R-5), 01.06.2013, TW, RKT Return Radom
92. Turniej WZT - (R-5), 08.06.2013, KS Grzegórzecki Kraków
93. Turniej WZT - (R-5), 08.06.2013, TW, KT Legia Warszawa
94. Turniej WZT - (R-5), 08.06.2013, TW, Bydgoszcz
95. Turniej WZT - (R-5), 08.06.2013, TW (w grupach), KT Avia Świdnik
96. Turniej WZT - (R-4), 08.06.2013, MW - woj. śląskie (w grupach), ChTT Chorzów
97. Turniej WZT - (R-5), 08.06.2013, TW, MKS Szczawno - Zdrój
98. Turniej PZT - (R-4), 08.06.2013, OTK - Seria 2, AZS Poznań
99. Turniej WZT - (R-5), 15.06.2013, TW, MKT Stalowa Wola
100. Turniej WZT - (R-5), 15.06.2013, TW, Bydgoszcz
101. Turniej PZT - (R-4), 15.06.2013, OTK - Seria 2 - Puchar Śląska, KS Mostostal Zabrze
102. Turniej WZT - (R-4), 15.06.2013, MW - woj. zachodniopomorskie, Szczecin
103. Turniej PZT - (R-2), 15.06.2013, OTK - Super Seria, MMKT Łęczyca
104. Turniej WZT - (R-5), 15.06.2013, TW, KKKS Kraków
105. Turniej WZT - (R-5), 15.06.2013, TW, KT Legia Warszawa
106. Turniej WZT - (R-4), 22.06.2013, MW - woj. małopolskie, UKT Winner Kraków
107. Turniej WZT - (R-5), 22.06.2013, TW, STT Szczecinek
108. Turniej WZT - (R-5), 22.06.2013, TW, UKS Okęcie Sport Warszawa
109. Turniej WZT - (R-5), 22.06.2013, TW, Bydgoszcz
110. Turniej WZT - (R-5), 22.06.2013, TW, GAT Gdańsk
111. Turniej WZT - (R-4), 22.06.2013, MW - woj. łódzkie (w grupach), TUKS Zduńska Wola
112. Turniej WZT - (R-5), 22.06.2013, TW (w grupach), ChTT Chorzów
113. Turniej WZT - (R-5), 22.06.2013, TW, KS Budowlani Olsztyn
114. Turniej PZT - (R-2), 22.06.2013, OTK - Super Seria, GKS Górnik Łęczna
115. Turniej PZT - (R-4), 22.06.2013, OTK - Seria 2, KTA Wrocław
116. Turniej PZT - (R-3), 28.06.2013, OTK - Seria 1 - XX Mem. Marka Włodarczyk, Fundacja im. Marka Włodarczyka Olsztyn
117. Turniej WZT - (R-5), 29.06.2013, TW, Szczecin
118. Turniej WZT - (R-5), 29.06.2013, AZS Poznań
119. Turniej PZT - (R-1), 01.07.2013, Mistrzostwa Polski Skrzatów Euro Holding, WTS DeSki Warszawa
120. Turniej WZT - (R-5), 06.07.2013, TW, Bydgoszcz
121. Turniej PZT - (R-3), 07.07.2013, OTK - Seria 1 o Puchar Dyrektora MOSIR, UKS Dwójka Zielona Góra
122. Turniej PZT - (R-3), 11.07.2013, OTK - Seria 1, TK Toruń
123. Turniej WZT - (R-5), 13.07.2013, TW, MKS Szczawno - Zdrój
124. Turniej WZT - (R-5), 14.07.2013, TW, KKKS Kraków
125. Turniej WZT - (R-5), 27.07.2013, TW, GAT Gdańsk
126. Turniej WZT - (R-5), 0.3.08.2013, TW, MKS Szczawno Zdrój
127. Turniej PZT - (R-3), 04.08.2013, OTK - Seria 1, ChTT Chorzów
128. Turniej PZT - (R-3), 08.08.2013, OTK - Seria 1, MKT Stalowa Wola
129. Turniej WZT - (R-5), 10.08.2013, TW, ZTT Złotoryja
130. Turniej PZT - (R-4), 15.08.2013, OTK - Seria 2 im. Dondajewskiego, GAT Gdańsk
131. Turniej PZT - (R-4), 16.08.2013, OTK - Seria 2, Zawada k/Opola
132. Turniej PZT - (R-4), 20.08.2013, OTK - Seria 2 o Puchar WCT Spartan, Wrocław
133. Turniej PZT - (R-3), 24.08.2013, OTK Seria 1 o Puchar PRM, RKT Return Radom
134. Turniej PZT - (R-4), 24.08.2013, OTK - Seria 2 Tadex Cup, Poznań
135. Turniej WZT - (R-5), 24.08.2013, TW, ST TieBreak Warszawa
136. Turniej PZT - (R-4), 29.08.2013, OTK - Seria 2, TUKS Zduńska Wola
137. Turniej PZT - (R-2), 29.08.2013, OTK - Super Seria, UKT Chemik Puławy
138. Turniej WZT - (R-5), 31.08.2013, TW (w grupach), ChTT Chorzów
139. Turniej WZT - (R-5), 31.08.2013, TW, Toruń
140. Turniej WZT - (R-5), 31.08.2013, TW, PT Olimpia Poznań
141. Turniej WZT - (R-5), 31.08.2013, TW, STT Szczecinek
142. Turniej WZT - (R-5), 31.08.2013, TW, RKT Return Radom
143. Turniej PZT - (R-1), 06.09.2013, SUPERMASTERS PZT do lat 11, SKT Sopot
144. Turniej WZT - (R-5), 07.09.2013, TW (w grupach), KS Warta Poznań
145. Turniej WZT - (R-4), 07.09.2013, MW - woj. podkarpackie, MKT Stalowa Wola
146. Turniej WZT - (R-5), 07.09.2013, TW, TUKS Zduńska Wola
147. Turniej WZT - (R-5), 07.09.2013, TW, BKT Advantage Bielsko -Biała
148. Turniej WZT - (R-5), 07.09.2013, TW, KS Grzegórzecki Kraków
149. Turniej WZT - (R-5), 07.09.2013, TW, KS Orzeł Warszawa
150. Turniej WZT - (R-4), 14.09.2013, MW - woj. świętokrzyski, MUKS Gemik Kielce
151. Turniej WZT - (R-5), 14.09.2013, TW (w grupach), KT Avia Świdnik
152. Turniej WZT - (R-5), 14.09.2013, TW, KS Budowlani Olsztyn
153. Turniej WZT - (R-5), 14.09.2013, TW, A.C.T. Sport Tarnów
154. Turniej WZT - (R-5), 14.09.2013, TW, RKT Return Radom
155. Turniej WZT - (R-4), 14.09.2013, MW - woj. wielkopolskie, Glinka Szlachecka
156. Turniej WZT - (R-5), 21.09.2013, TW, Warszawa
157. Turniej WZT - (R-5), 21.09.2013, TW, Kraków
158. Turniej WZT - (R-5), 21.09.2013, TW (w grupach), ChTT Chorzów
159. Turniej WZT - (R-5), 28.09.2013, TW, Bydgoszcz
160. Turniej WZT - (R-5), 05.10.2013, TW, BKT Adantage Bielsko-Biała
161. Turniej WZT - (R-5), 05.10.2013, TW (w grupach), Bydgoszcz
162. Turniej WZT - (R-4), 06.10.2013, MW - woj. podlaskie, UKS Return Łomża
163. Turniej WZT - (R-5), 12.10.2013, TW (w grupach), Family Tennis Camp Ściegny
164. Turniej WZT - (R-5), 12.10.2013, TW (w grupach), MMKT Łęczyca
165. Turniej WZT - (R-5), 19.10.2013, TW (w grupach), MMKT Łęczyca
PSW - Punkty z listy światowej
PDR - Suma punktów uzyskanych w rozgrywkach drużynowych (pkt. w grze pojedynczej + pkt. w deblu)
PKR - Punkty "karne" za naruszenie przepisów Kodeksu Postępowania Zawodnika
PZAL - Punkty "zaliczone" - suma pkt. z 6-ciu najlepszych turniejów w grze poj. + 50% sumy pkt. z 6-ciu najlepszych turniejów w grze podwójnej + PSW + PDR - PKR
poz. nr.lic zawodnik / .klub rok ur.
Zaliczone pkt. za:
gry pojed. gry podwój.
PSW PDR PKR Razem
PZAL
bonus
1 787/wi Taczała Dawid (AZS Poznań) 2002 436.0 128.0 0.00 100 0 664.0 150
2 254/wi Lorens Mikołaj (AZS Poznań) 2002 502.0 119.0 0.00 0 0 621.0 120
3 726/lo Kielan Szymon (PKT Pabianice) 2002 280.0 76.0 0.00 40 0 396.0 80
4 471/sw Wiśniewski Piotr (UKS Korona Tenis Kielce) 2002 240.0 73.0 0.00 30 0 343.0 80
5 828/po Kamrowski Marcel (GTT \'Lechia\' Gdańsk) 2003 232.0 44.0 0.00 40 -5 311.0 64
6 580/ma Pawlak Piotr (WKT \'Mera\' Warszawa) 2002 226.0 76.0 0.00 0 0 302.0 64
7 814/wi Zgoła Borys (AZS Poznań) 2004 172.0 60.0 0.00 60 0 292.0 64
8 211/zp Stochmal Kacper (AT Promasters Szczecin) 2002 212.0 50.0 0.00 0 0 262.0 64
9 304/sl Bojarski Alan (KS \'Górnik\' Bytom) 2003 160.0 74.0 0.00 20 0 254.0 48
10 440/sw Borzych Aleksander (UKS Korona Tenis Kielce) 2002 184.0 67.0 0.00 0 0 251.0 48
11 408/mp Kusiewicz Piotr (WKS \'Wawel\' Kraków) 2003 197.0 58.0 0.00 0 -5 250.0 48
12 488/kp Wiśniewski Dawid (ITT \'Goplania\' Inowrocław) 2002 186.0 46.0 0.00 0 0 232.0 48
13 89/po Federowicz Jakub (GAT Gdańsk) 2002 164.0 53.0 0.00 15 0 232.0 48
14 84/lo Lesman Jakub (PKT Pabianice) 2002 172.0 57.0 0.00 0 0 229.0 48
15 56/ma Kaśnikowski Maksymilian (WKT \'Mera\' Warszawa) 2003 172.0 43.0 0.00 0 0 215.0 48
16 160/ma Szpak Szymon (WKT \'Mera\' Warszawa) 2002 152.0 59.0 0.00 0 0 211.0 48
17 123/do Krotowski Franciszek (KTA Wrocław) 2002 137.0 43.5 0.00 30 0 210.5 32
18 760/sl Gładysz Piotr (KS \'Górnik\' Bytom) 2002 160.0 45.0 0.00 0 0 205.0 32
19 39/kp Zoch Jakub (KS \'Start-Wisła\' Toruń) 2002 149.0 42.0 0.00 0 0 191.0 32
20 368/lo Strzałkowski Piotr (PKT Pabianice) 2002 144.0 46.0 0.00 0 0 190.0 32
21 490/lb Bartoszek Kacper (KT \'Avia\' Świdnik) 2002 153.0 30.5 0.00 0 0 183.5 32
22 389/sw Stąpór Mikołaj (MUKS \'Gemik\' Kielce) 2002 142.0 38.0 0.00 0 0 180.0 32
23 975/ma Ohme Jerzy (KS \'Tennis Life\' Brwinów) 2003 154.0 24.5 0.00 0 0 178.5 32
24 571/sl Kamiński Michał (ChTT Chorzów) 2002 158.0 13.0 0.00 0 0 171.0 32
25 1448/do Karbownik Bartosz (GTT Głogów) 2002 137.0 28.5 0.00 0 0 165.5 32
26 62/ma Świderski Paweł (WTS \'DeSki\' Warszawa) 2002 144.0 21.0 0.00 0 0 165.0 32
27 547/wi Szajrych Jasza (WKS \'Grunwald\' Poznań) 2002 145.0 19.5 0.00 0 0 164.5 32
28 1638/po Pieczonka Filip (GTT \'Lechia\' Gdańsk) 2004 138.0 25.5 0.00 0 0 163.5 32
29 40/pk Wydra Radosław (MKT Stalowa Wola) 2002 142.0 17.5 0.00 0 0 159.5 32
30 298/zp Kułakowski Mateusz (UKT TenisPRO Koszalin) 2003 122.0 36.0 0.00 0 0 158.0 32
31 600/po Szabo Zoltan (GAT Gdańsk) 2002 79.0 41.0 0.00 30 0 150.0 32
32 815/pk Sowa Sebastian (NST (podkarpackie)) 2003 114.0 33.5 0.00 0 0 147.5 32
33 606/ma Marchewka Michał (UKT \'Radość 90\' Warszawa) 2002 110.0 35.0 0.00 0 0 145.0 24
34 1618/ma Wajdemajer Jan (NST (mazowieckie)) 2002 94.0 45.0 0.00 0 0 139.0 24
35 848/do Dziopak Jomasz (KTA Wrocław) 2003 117.0 16.0 0.00 0 0 133.0 24
36 883/wi Politowicz Marcel (WKS \'Grunwald\' Poznań) 2002 120.0 12.5 0.00 0 0 132.5 24
37 1122/lo Wereszka Kacper (STZ Return Parczówek) 2003 110.0 18.5 0.00 0 0 128.5 24
38 539/ma Grabczan Jakub (WTS \'DeSki\' Warszawa) 2002 104.0 24.5 0.00 0 0 128.5 24
39 299/do Nowik Nikodem (WKT Atri Wałbrzych) 2003 106.0 22.0 0.00 0 0 128.0 24
40 464/do Ostrowski Maciej (UKS LOB-DAT Wrocław) 2002 114.0 6.5 0.00 0 0 120.5 24
41 1022/po Walkowski Maksymilian (GTT \'Lechia\' Gdańsk) 2003 100.0 18.0 0.00 0 0 118.0 24
42 614/wi Dzudzewicz Norbert (NST (wielkopolskie)) 2003 92.0 23.5 0.00 0 0 115.5 24
43 1001/lo Ciechanowski Maciej (MKT Łódź) 2002 102.0 13.0 0.00 0 0 115.0 24
44 792/kp Ruciński Filip (KS \'Start-Wisła\' Toruń) 2002 85.0 29.5 0.00 0 0 114.5 24
45 1235/ma Herok Juliusz (NST (mazowieckie)) 2003 92.0 20.0 0.00 0 0 112.0 24
46 1113/mp Pierzchała Jakub (KKKS Kraków) 2002 102.0 7.5 0.00 0 0 109.5 24
47 303/ma Kossakowski Kajetan (KT \'Break\' Warszawa) 2003 96.0 11.5 0.00 0 0 107.5 24
48 1090/op Wolnik Jakub (Fundacja Tenis Prószków) 2003 80.0 23.5 0.00 0 0 103.5 24
49 1262/wm Skuratko Bartosz (KS \'Budowlani\' Olsztyn) 2003 73.0 29.0 0.00 0 0 102.0 16
50 1774/pd Sokołowski Szymon (UKS \'Sokół-Asy\' Białystok) 2002 77.0 18.5 0.00 0 0 95.5 16
51 1571/sl Krala Michał (Silesia Club Bytom) 2003 93.0 1.5 0.00 0 0 94.5 16
52 541/pk Gawlak Maciej (MKT Stalowa Wola) 2002 87.0 7.5 0.00 0 0 94.5 16
53 1110/mp Badowski Szymon (KS \'Grzegórzecki\' Kraków) 2002 89.0 1.5 0.00 0 0 90.5 16
54 781/sw Herman Bartłomiej (KS Tęcza-Społem Kielce) 2003 77.0 10.5 0.00 0 0 87.5 16
55 1529/lo Orlikowski Aleksander (PKT Pabianice) 2003 76.0 10.5 0.00 0 0 86.5 16
56 1594/kp Giełzak Ignacy (Bydgoska Akademia Tenisowa) 2002 70.0 13.5 0.00 0 0 83.5 16
57 255/op Szic Sandro (Fundacja Tenis Prószków) 2003 71.0 9.5 0.00 0 0 80.5 16
58 1293/ma Stokowski Patryk (Sporteum I.Stępniak Warszawa) 2003 72.0 1.0 0.00 0 0 73.0 16
59 1605/mp Stewarski Tomasz (UKT Winner Kraków) 2002 72.0 0.5 0.00 0 0 72.5 16
60 1776/wm Ovechkin Ivan (KS \'Budowlani\' Olsztyn) 2002 60.0 11.5 0.00 0 0 71.5 16
61 862/po Klimek Mateusz (GAT Gdańsk) 2002 46.0 23.5 0.00 0 0 69.5 16
62 1636/zp Skała Bartosz (NST (zachodniopomorskie)) 2002 55.0 14.0 0.00 0 0 69.0 16
63 1043/po Stanglewicz Marcin (NST (pomorskie)) 2002 54.0 13.0 0.00 0 0 67.0 16
64 864/ma Patynowski Daniel (RKT Return Radom) 2002 50.0 15.0 0.00 0 0 65.0 16
65 1403/wm Almansur Daniil (KS \'Budowlani\' Olsztyn) 2002 52.0 11.5 0.00 0 0 63.5 8
66 1041/zp Leśniewicz Adam (AT Promasters Szczecin) 2002 27.0 21.0 0.00 15 0 63.0 8
67 1067/do Bal Mikołaj (NST (dolnośląskie)) 2002 62.0 0.5 0.00 0 0 62.5 8
68 320/lo Szkudlarek Mateusz (PKTZ \'Winner\' Piotrków Tryb.) 2002 51.0 11.5 0.00 0 0 62.5 8
69 231/po Sikorski Marcin (GTT \'Lechia\' Gdańsk) 2002 50.0 2.0 0.00 10 0 62.0 8
70 860/zp Kuklewski Jakub (UKT TenisPRO Koszalin) 2002 50.0 11.5 0.00 0 0 61.5 8
71 1651/wm Grygołowicz Maks (AKS przy OSW Olsztyn) 2003 45.0 16.0 0.00 0 0 61.0 8
72 1039/zp Hemperek Kacper (STT Szczecinek) 2002 39.0 21.0 0.00 0 0 60.0 8
73 559/ma Zbucki Michał (A.M. Tenis Warszawa) 2002 48.0 8.5 0.00 0 0 56.5 8
74 426/wi Braziewicz Maksymilian (AZS Poznań) 2002 44.0 12.0 0.00 0 0 56.0 8
75 6/sl Behrendt Jan (KS \'Mostostal\' Zabrze) 2002 55.0 0.0 0.00 0 0 55.0 8
76 1509/lo Królak Olaf (TUKS Zduńska Wola) 2002 45.0 10.0 0.00 0 0 55.0 8
77 818/ma Mańkowski Daniel (UKS Tenisowe Asy Warszawa) 2002 44.0 10.0 0.00 0 0 54.0 8
78 1475/mp Bogdański Michał (KS \'Grzegórzecki\' Kraków) 2002 51.0 1.5 0.00 0 0 52.5 8
79 807/lu Kuźniar Jan (ST Smecz Żary) 2002 45.0 7.0 0.00 0 0 52.0 8
80 588/ma Zygmunt Nicholas Daniel (NST (mazowieckie)) 2002 44.0 6.5 0.00 0 0 50.5 8
81 996/ma Kulig Adam (KT \'Legia\' Warszawa) 2004 44.0 5.0 0.00 0 0 49.0 8
82 1831/wi Wiatr Igor (NST (wielkopolskie)) 2003 48.0 0.5 0.00 0 0 48.5 8
83 1629/sl Sławik Stanisław (NST (śląskie)) 2003 47.0 1.0 0.00 0 0 48.0 8
84 992/ma Sadal Kacper (RKT Return Radom) 2002 38.0 10.0 0.00 0 0 48.0 8
85 709/ma Jedynak Michał (KS \'Tennis Life\' Brwinów) 2002 31.0 16.5 0.00 0 0 47.5 8
86 961/lo Szustkiewicz Jeremi (ŁKT Łódź) 2002 37.0 9.0 0.00 0 0 46.0 8
87 443/ma Gniazdowski Franciszek (ST \'TieBreak\' Warszawa) 2002 39.0 6.5 0.00 0 0 45.5 8
88 1153/do Manczak-Mancewicz Olivier (KTA Wrocław) 2003 38.0 7.5 0.00 0 0 45.5 8
89 294/kp Pietruszewski Filip (Szkoła Tenisa P. Lenc Toruń) 2002 29.0 16.5 0.00 0 0 45.5 8
90 1337/ma Jezierski Maksym (KT Dada Paradiso Team Warszawa) 2003 39.0 4.5 0.00 0 0 43.5 8
91 570/do Sajdak Hubert (KTA Wrocław) 2002 38.0 5.5 0.00 0 0 43.5 8
92 1748/ma Wilbik Adam (UKS Okęcie Sport Warszawa) 2003 32.0 9.0 0.00 0 0 41.0 8
93 1487/wm Pieczkowski Olaf (ST RP SPORT Olsztyn) 2004 19.0 20.0 0.00 0 0 39.0 8
94 406/lo Szylberg Borys (PKT Pabianice) 2002 32.0 6.0 0.00 0 0 38.0 8
95 1114/mp Hahn Jan (UKT Winner Kraków) 2002 36.0 1.0 0.00 0 0 37.0 8
96 1563/kp Frątczak Jerzy (Bydgoska Akademia Tenisowa) 2003 23.0 13.5 0.00 0 0 36.5 8
97 1681/kp Joński Mateusz (TS IDEA SPORT Toruń) 2002 34.0 2.0 0.00 0 0 36.0 4
98 1656/lo Grala Adam (TUKS Zduńska Wola) 2002 31.0 5.0 0.00 0 0 36.0 4
99 1684/do Lis Mikołaj (NST (dolnośląskie)) 2003 21.0 14.0 0.00 0 0 35.0 4
100 1543/kp Kaszyński Dawid (SKT \'Centrum\' Bydgoszcz) 2002 28.0 6.0 0.00 0 0 34.0 4
101 1846/po Kos Maciej (WTT Wejherowo) 2004 24.0 8.0 0.00 0 0 32.0 4
102 364/ma Ginał Jan (A.M. Tenis Warszawa) 2003 27.0 4.5 0.00 0 0 31.5 4
103 354/zp Mrowiec Kuba (SKT Szczecin) 2002 28.0 2.5 0.00 0 0 30.5 4
104 1621/sl Patschek Adam (Servis Area Piekary Śląskie) 2002 30.0 0.0 0.00 0 0 30.0 4
105 829/mp Mróz Maciej (UKS Tenis24 Kraków) 2002 28.0 1.5 0.00 0 0 29.5 4
106 149/wi Prech Bartosz (UKS "Meczbol" Suchy Las) 2002 28.0 0.5 0.00 0 0 28.5 4
107 1189/wm Tatera Filip (KS \'Budowlani\' Olsztyn) 2003 26.0 2.5 0.00 0 0 28.5 4
108 1156/wm Matuszewski Gabriel (KS \'Budowlani\' Olsztyn) 2004 23.0 5.5 0.00 0 0 28.5 4
109 1588/kp Goldszmyt Szymon (Tenis Klub Toruń) 2004 28.0 0.0 0.00 0 0 28.0 4
110 1512/zp Gasiul Krzysztof (STT Szczecinek) 2002 26.0 2.0 0.00 0 0 28.0 4
111 1606/lo Szustkiewicz Jan (ŁKT Łódź) 2003 27.0 0.5 0.00 0 0 27.5 4
112 1080/pk Rutkowski Jakub (MKT Stalowa Wola) 2002 20.0 7.5 0.00 0 0 27.5 4
113 376/sl Brudek Mikołaj (BKT Advantage Bielsko-Biała) 2002 25.0 0.5 0.00 0 0 25.5 4
114 1005/ma Okrutny Krystian (RKT Return Radom) 2002 19.0 4.5 0.00 0 0 23.5 4
115 1682/kp Gadzała Mateusz (TS IDEA SPORT Toruń) 2002 22.0 1.0 0.00 0 0 23.0 4
116 1104/lo Cisło Mateusz (AZS Łódź) 2002 18.0 5.0 0.00 0 0 23.0 4
117 1649/sl Pawlik-Knapik Wojciech (NST (śląskie)) 2003 17.0 6.0 0.00 0 0 23.0 4
118 584/sl Cecherz Kacper (KT \'Cygański Las\' Bielsko-Biała) 2003 22.0 0.5 0.00 0 0 22.5 4
119 1259/lb Welman Michał (UKT Koziołek Lublin) 2002 22.0 0.0 0.00 0 0 22.0 4
120 562/ma Michałowski Antoni (WTS \'DeSki\' Warszawa) 2002 21.0 0.5 0.00 0 0 21.5 4
121 1734/ma Piotrowski Jan (ST \'TieBreak\' Warszawa) 2003 21.0 0.0 0.00 0 0 21.0 4
122 1614/lo Jurek Kajetan (ŁKT Łódź) 2003 16.0 5.0 0.00 0 0 21.0 4
123 775/po Maciejewski Artur (WTT Wejherowo) 2003 20.0 0.5 0.00 0 0 20.5 4
124 1026/do Chytła Jakub (ZTT Złotoryja) 2002 19.0 0.5 0.00 0 0 19.5 4
125 1480/zp Żyłka Adam (STT Szczecinek) 2002 14.0 5.0 0.00 0 0 19.0 4
126 817/sl Możdżeń Jakub (NST (śląskie)) 2002 18.0 0.5 0.00 0 0 18.5 4
127 1680/sl Pasieka Nikodem (NST (śląskie)) 2003 17.0 1.5 0.00 0 0 18.5 4
128 1518/lb Tymicki Marek (KT \'Avia\' Świdnik) 2002 18.0 0.0 0.00 0 0 18.0 4
129 358/lb Wołodko Kacper (KT \'Avia\' Świdnik) 2003 17.0 0.5 0.00 0 0 17.5 2
130 909/lo Kuberski Rafał (NST (łódzkie)) 2002 17.0 0.5 0.00 0 0 17.5 2
131 1283/zp Wilk Szymon (STT Szczecinek) 2002 15.0 1.5 0.00 0 0 16.5 2
132 1586/mp Bojarski Jakub (UKS ACT Sport Tarnów) 2004 16.0 0.0 0.00 0 0 16.0 2
132 1825/ma Romer Karol (ST \'TieBreak\' Warszawa) 2003 16.0 0.0 0.00 0 0 16.0 2
132 1808/do Salach Piotr (NST (dolnośląskie)) 2003 16.0 0.0 0.00 0 0 16.0 2
135 1841/wi Machoński Tymon (AZS Poznań) 2003 15.0 0.5 0.00 0 0 15.5 2
135 1534/po Ochmański Jakub (GAT Gdańsk) 2002 15.0 0.5 0.00 0 0 15.5 2
137 1154/do Prorok Jędrzej (NST (dolnośląskie)) 2003 10.0 5.5 0.00 0 0 15.5 2
138 1538/kp Picheta Jakub (IST \'Sokół\' Inowrocław) 2002 14.0 0.5 0.00 0 0 14.5 2
139 1817/wi Nowicki Maciej (PT Olimpia Poznań) 2002 14.0 0.0 0.00 0 0 14.0 2
140 1339/kp Rogucki Patryk (Szkoła Tenisa P. Lenc Toruń) 2003 13.0 1.0 0.00 0 0 14.0 2
141 1842/lo Piechna Maksymilian (STZ Return Parczówek) 2003 13.0 0.5 0.00 0 0 13.5 2
142 1818/do Roś Bartłomiej (ZTT Złotoryja) 2004 13.0 0.5 0.00 0 0 13.5 2
143 1604/kp Taczkowski Dawid (Bydgoska Akademia Tenisowa) 2002 11.0 2.0 0.00 0 0 13.0 2
144 1833/wi Zgoła Goran (AZS Poznań) 2005 12.0 0.5 0.00 0 0 12.5 2
145 721/sl Stachura Szymon (ChTT Chorzów) 2002 12.0 0.0 0.00 0 0 12.0 2
146 1843/lo Koziarski Bartosz (STZ Return Parczówek) 2003 11.0 1.0 0.00 0 0 12.0 2
147 1128/zp Moszkowicz Eryk (NST (zachodniopomorskie)) 2003 8.0 4.0 0.00 0 0 12.0 2
148 1836/sl Malirz Karol (NST (śląskie)) 2002 6.0 5.0 0.00 0 0 11.0 2
149 1844/sl Bączkowski Krzysztof (KS Sport-Med Zabrze) 2002 6.0 4.5 0.00 0 0 10.5 2
150 679/ma Dobrowolski Aleksander (KT GINTER Warszawa) 2002 5.0 5.5 0.00 0 0 10.5 2
151 1850/do Pajdowski Krzysztof (STZ Polkowice) 2004 10.0 0.0 0.00 0 0 10.0 2
152 1673/ma Doligalski Kamil (UKS Okęcie Sport Warszawa) 2003 6.0 4.0 0.00 0 0 10.0 2
153 1537/lb Ożga Jan (KT \'Avia\' Świdnik) 2003 9.0 0.5 0.00 0 0 9.5 2
154 1579/sl Szczepaniak Julian (KS Sport-Med Zabrze) 2003 7.0 1.5 0.00 0 0 8.5 2
155 1728/pk Gierczak Bartosz (NST (podkarpackie)) 2002 3.0 5.5 0.00 0 0 8.5 2
156 1453/ma Bednarski Antoni (WTS \'DeSki\' Warszawa) 2003 6.0 1.5 0.00 0 0 7.5 2
157 1042/zp Garbacki Igor (SKT Szczecin) 2003 5.0 2.5 0.00 0 0 7.5 2
158 1666/mp Skwirtniański Igor (Fundacja KKT Kraków) 2002 7.0 0.0 0.00 0 0 7.0 2
159 995/ma Błocki Bartłomiej (KT \'Legia\' Warszawa) 2002 6.0 1.0 0.00 0 0 7.0 2
160 1683/ma Chmielewski Antoni (UKS Okęcie Sport Warszawa) 2002 6.0 1.0 0.00 0 0 7.0 2
161 761/ma Rogoyski Jakub Maurycy (TKKF "Falenica" Warszawa) 2003 6.0 0.5 0.00 0 0 6.5 2
162 519/ma Waligóra Iwo (WTS \'DeSki\' Warszawa) 2002 6.0 0.5 0.00 0 0 6.5 2
163 1631/wm Tetyk Igor (ST RP SPORT Olsztyn) 2003 2.0 4.5 0.00 0 0 6.5 2
164 346/wi Bromberek Igor (WKS \'Grunwald\' Poznań) 2002 6.0 0.0 0.00 0 0 6.0 2
165 1855/lo Bernhard Viktor (NST (łódzkie)) 2003 6.0 0.0 0.00 0 0 6.0 2
166 306/wm Bembas Mateusz (UKS \'Kętrzynianka\' Kętrzyn) 2003 5.0 1.0 0.00 0 0 6.0 2
167 1479/wi Marcinkowski Adam (AT Angie Puszczykowo) 2004 4.0 1.5 0.00 0 0 5.5 2
168 1510/zp Rogólski Piotr (STT Szczecinek) 2002 4.0 1.5 0.00 0 0 5.5 2
169 724/lo Kaczyński Jan (WINNERS ST J. Wolniak Łódź) 2002 5.0 0.0 0.00 0 0 5.0 2
170 1133/kp Bylicki Jakub (KS \'Start-Wisła\' Toruń) 2002 5.0 0.0 0.00 0 0 5.0 2
171 1706/ma Kozłowski Rafał (RKT Return Radom) 2003 4.0 1.0 0.00 0 0 5.0 2
172 703/kp Sadowski Maksym (TS IDEA SPORT Toruń) 2002 4.0 0.5 0.00 0 0 4.5 2
173 1491/sw Kosak Maksym (UKS Korona Tenis Kielce) 2002 3.0 1.5 0.00 0 0 4.5 2
173 1492/sw Kosak Aleks (UKS Korona Tenis Kielce) 2002 3.0 1.5 0.00 0 0 4.5 2
175 1717/kp Kowalski Wiktor (Bydgoska Akademia Tenisowa) 2004 3.0 1.5 0.00 0 0 4.5 2
176 751/ma Dziwura Antoni (WTS \'DeSki\' Warszawa) 2002 4.0 0.0 0.00 0 0 4.0 2
177 1478/zp Fabisiak Patryk (STT Szczecinek) 2002 3.0 1.0 0.00 0 0 4.0 2
178 473/ma Lorek Łukasz (UKS Jedynka Nowy Dwór Maz.) 2002 3.0 0.5 0.00 0 0 3.5 2
179 1551/ma Dziurzyński Jan (ST \'TieBreak\' Warszawa) 2002 3.0 0.0 0.00 0 0 3.0 2
180 1387/pd Sęk Wiktor (UKS \'Return\' Łomża) 2003 2.0 1.0 0.00 0 0 3.0 2
180 1535/sw Ślewa Dominik (KS Tęcza-Społem Kielce) 2002 2.0 1.0 0.00 0 0 3.0 2
182 236/po Zwierski Piotr (WTT Wejherowo) 2002 2.0 1.0 0.00 0 0 3.0 2
183 1368/sl Lesiak Tymoteusz (KS Sport-Med Zabrze) 2002 2.0 1.0 0.00 0 0 3.0 2
184 895/lo Radosz Mateusz (WINNERS ST J. Wolniak Łódź) 2003 2.0 0.5 0.00 0 0 2.5 2
184 1710/po Suchanowski Aleksander (SKT Sopot) 2002 2.0 0.5 0.00 0 0 2.5 2
186 1410/pk Kandefer Karol (NST (podkarpackie)) 2002 2.0 0.5 0.00 0 0 2.5 2
187 521/wi Kończal Mikołaj (AT Angie Puszczykowo) 2003 2.0 0.0 0.00 0 0 2.0 2
187 1702/pk Słuchocki Filip (MKT Stalowa Wola) 2003 2.0 0.0 0.00 0 0 2.0 2
187 1143/sl Wawrzynek Wojciech (KS \'Górnik\' Bytom) 2003 2.0 0.0 0.00 0 0 2.0 2
190 1352/ma Borkowski Jakub (UKS \'Sportteam\' Warszawa) 2002 2.0 0.0 0.00 0 0 2.0 2
191 1814/do Zomerfeld Kacper (NST (dolnośląskie)) 2003 2.0 0.0 0.00 0 0 2.0 2
192 1546/kp Mikołajczak Marcin (KT Centrum Inowrocław) 2002 2.0 0.0 0.00 0 0 2.0 2
193 1658/kp Czyżewski Jakub (Bydgoska Akademia Tenisowa) 2003 1.0 0.5 0.00 0 0 1.5 2
193 1639/wi Funka Tymoteusz (PKT Pobiedziska) 2002 1.0 0.5 0.00 0 0 1.5 2
193 1690/wi Pakuła Maksymilian (PKT Pobiedziska) 2003 1.0 0.5 0.00 0 0 1.5 2
193 463/lb Ramotowski Norbert (BKS \'GEM\' Biała Podlaska) 2003 1.0 0.5 0.00 0 0 1.5 2
197 492/op Goldman Mikołaj (KKT Kędzierzyn-Koźle) 2003 1.0 0.5 0.00 0 0 1.5 2
197 1766/zp Jański Mikołaj (AT Promasters Szczecin) 2004 1.0 0.5 0.00 0 0 1.5 2
197 502/ma Pamięta Jakub (UKS Jedynka Nowy Dwór Maz.) 2002 1.0 0.5 0.00 0 0 1.5 2
197 1745/ma Varisella Bonifacy (KT \'Legia\' Warszawa) 2002 1.0 0.5 0.00 0 0 1.5 2
197 1829/ma Walerysiak Jakub (ST \'TieBreak\' Warszawa) 2003 1.0 0.5 0.00 0 0 1.5 2
202 917/sl Podwojski Stanisław (TKS \'Slavia\' Ruda Śląska) 2002 1.0 0.0 0.00 0 0 1.0 2
202 1634/lo Walczak Mateusz (WINNERS ST J. Wolniak Łódź) 2003 1.0 0.0 0.00 0 0 1.0 2
202 1404/mp Wielgus Robert (STT Fakro Nowy Sącz) 2002 1.0 0.0 0.00 0 0 1.0 2
205 1047/ma Dobak Aleksander (UKS Tenisowe Asy Warszawa) 2003 1.0 0.0 0.00 0 0 1.0 2
205 1507/lo Hołys Filip (ŁKT Łódź) 2002 1.0 0.0 0.00 0 0 1.0 2
205 1792/do Kawalerski Michał (KTA Wrocław) 2002 1.0 0.0 0.00 0 0 1.0 2
205 1625/sl Kopcik Jan (Servis Area Piekary Śląskie) 2003 1.0 0.0 0.00 0 0 1.0 2
205 1820/ma Lasota Cezary (ST \'TieBreak\' Warszawa) 2003 1.0 0.0 0.00 0 0 1.0 2
205 1252/ma Piatek Jakub (OST Ostrołęka) 2002 1.0 0.0 0.00 0 0 1.0 2

 

Liczba sklasyfikowanych: 210